Boka via knappen alternativt ring oss på 0411 300 36 eller maila spa@mossbylund.se så bokar vi in er. Vi har även ett kösystem så om passet är fullt och inte syns på onlinebokningen, slå oss en signal så kontaktar vi er om ledig plats dyker upp.

TRÄNINGSSCHEMA

VECKA 51

måndag 17/12
10.00 Mjuk yoga/Susanna
11.30 Vattengympa/Susanna

tisdag 18/12
11.30 Starka seniorer/Johanna
18.30 HIIT/Johanna

onsdag 19/12
09.00 Starka seniorer/Johanna
10.00 Mjuk hathayoga/Sara
11.30 Vattengympa/Sara
19.30 Yinyoga/Susanna

torsdag 20/12
08.00 Vattengympa/Elisabeth
10.00 Dynamisk hatha/Susanna
11.30 Vattengympa/Susanna
18.30 HIIT/Sara R

fredag 21/12
10.00 Mjuk hatha/Sara
11.30 Vattengympa/Sara
17.00 HIIT/Johanna

lördag 22/12
09.00 Dynamisk hathayoga/Sara
10.30 Styrka från topp till tå/Elin

söndag 23/12
Ingen träning

VECKA 52

måndag 24/12
God Jul

tisdag 25/12
Ingen träning

onsdag 26/12
Ingen träning

torsdag 27/12
08.00 Vattengympa/Elisabeth
10.00 Dynamisk hatha/Sara
11.30 Vattengympa/Sara

fredag 28/12
10.00 Mjuk hatha/Susanna
11.30 Vattengympa/Elisabeth

lördag 29/12
09.00 Dynamisk hathayoga/Susanna
10.30 Styrka från topp till tå/Johanna

söndag 30/12
09.00 Morgonyoga/Susanna
10.30 Mjuk hathayoga/Susanna

VECKA 1 2019

måndag 31/12
Gott nytt år

tisdag 1/1
Ingen träning

onsdag 2/1
09.00 Starka seniorer/Susanna
10.00 Dynamisk hatha/Susanna
11.30 Vattengympa/Susanna
18.00 Utefys/

torsdag 3/1
08.00 Vattengympa/Elisabeth
10.00 Dynamisk hatha/Sara
11.30 Vattengympa/Sara
18.30 HIIT/Elin

fredag 4/1
10.00 Mjuk hatha/Sara
11.30 Vattengympa/Sara

lördag 5/1
09.00 Dynamisk hathayoga/Emilia
10.30 Styrka från topp till tå/Maud

söndag 6/1
09.00 Morgonyoga/Emilia
10.30 Mjuk hathayoga/Emilia

VECKA 2 2019

måndag 7/1
10.00 Mjuk hathayoga/Sara
11.30 Vattengymnastik/Sara
17.00 Vattengymnastik/Elisabeth
18.30 HIIT/Elin
19.30 Dynamisk yoga/Sara

tisdag 8/1
08.00 Vattengymnastik/Elisabeth
10.00 Mjuk hathayoga/Susanna
11.30 Starka seniorer/Johanna
18.30 Tabata/
19.30 Vattengymnastik/

onsdag 9/1
09.00 Bål och stabilitet/Anette
10.00 Mjuk hathayoga/Sara
11.30 Vattengympa/Sara
17.00 Utefys/
19.30 Yinyoga/Susanna

torsdag 10/1
08.00 Vattengympa/Sara
10.00 Mjuk hathayoga/Sara
11.30 Vattengympa/Sara
18.30 TRX/Sara R
19.30 Vattengympa/Sara

fredag 11/1
09.00 Starka seniorer/Susanna
10.00 Mjuk hatha/Sara
11.30 Vattengympa/Sara

lördag 12/1
09.00 Dynamisk hathayoga/Sara
10.30 Styrka från topp till tå/Johanna

söndag 13/1
09.00 Morgonyoga/Sara
10.30 Mjuk hathayoga/Sara