SCHEDULE

WEEK 12 2019

monday 18/3
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara
17.30 Wateraerobics/Elisabeth
18.30 HIIT/Elin
19.30 Dynamic hatha yoga/Sara

tuesday 19/3
08.00 Wateraerobics/Elisabeth
10.00 Yinyoga/Susanna
11.30 Strong seniors/Johanna
14.00 Tabata/Johanna
17.30 Core & stability/Johanna
18.30 Tabata/Johanna
19.30 Wateraerobics/Elisabeth

wednesdy 20/3
09.00 Core & stability/Johanna
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara
15.30 Strength/Johanna
17.30 Outdoor training/Johanna
18.30 Yinyoga/Susanna

thursday 21/3
08.00 Wateraerobics/Elisabeth
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara
17.30 TRX/Sara R
18.30 TRX/Sara R
19.30 Wateraerobics/Sara

friday 22/3
08.00 Soft  hatha yoga/Susanna
09.00 Strong seniors/Susanna
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara

saturday 23/3
09.00 Dynamic hatha yoga/Susanna
10.30 Strength/Johanna

sunday 24/3
09.00 Morningyoga/Mona Caroline
10.15 Soft hatha yoga/Mona Caroline

WEEK 13 2019

monday 25/3
10.00 Soft hatha yoga/Susanna
11.30 Wateraerobics/Susanna
17.30 Wateraerobics/Elisabeth
18.30 HIIT/Elin
19.30 Dynamic hatha yoga/Maud

tuesday 26/3
08.00 Wateraerobics/Elisabeth
10.00 Yinyoga/Susanna
11.30 Strong seniors/Johanna
14.00 Tabata/Johanna
17.30 Core & stability/Johanna
18.30 Tabata/Johanna
19.30 Wateraerobics/Elisabeth

wednesdy 13/3
09.00 Core & stability/Johanna
10.00 Soft hatha yoga/Maud
11.30 Wateraerobics/Maud
15.30 Strength/Johanna
17.30 Outdoor training/Johanna
18.30 Yinyoga/Susanna

thursday 29/3
08.00 Wateraerobics/Maud
10.00 Soft hatha yoga/Maud
11.30 Wateraerobics/Maud
17.30 TRX/Sara R
18.30 TRX/Sara R
19.30 Wateraerobics/Maud

friday 29/3
08.00 Strength/Johanna
09.00 Strong seniors/Johanna
10.00 Soft hatha yoga/Maud
11.30 Wateraerobics/Maud

saturday 30/3
09.00 Dynamic hatha yoga/Maud
10.30 Strength/Maud

sunday 31/3
09.00 Morningyoga/Maud
10.15 Soft hatha yoga/Maud

WEEK 14 2019

monday 1/4
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara
17.30 Wateraerobics/Elisabeth
18.30 HIIT/Elin
19.30 Dynamic hatha yoga/Sara

tuesday 2/4
08.00 Wateraerobics/Elisabeth
10.00 Yinyoga/Susanna
11.30 Strong seniors/Johanna
14.00 Tabata/Johanna
17.30 Core & stability/Johanna
18.30 Tabata/Johanna
19.30 Wateraerobics/Elisabeth

wednesdy 3/4
09.00 Core & stability/Johanna
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara
15.30 Strength/Johanna
17.30 Outdoor training/Johanna
18.30 Yinyoga/Susanna

thursday 4/4
08.00 Wateraerobics/Sara
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara
17.30 TRX/Sara R
18.30 TRX/Sara R
19.30 Wateraerobics/

friday 5/4
08.00 Soft  hatha yoga/Susanna
09.00 Strong seniors/Susanna
10.00 Soft hatha yoga/Sara
11.30 Wateraerobics/Sara

saturday 6/4
09.00 Dynamic hatha yoga/Sara
10.30 Strength/Johanna

sunday 7/4
09.00 Morningyoga/Sara
10.15 Soft hatha yoga/Sara

WEEK 15 2019

monday 8/4
10.00 Soft hatha yoga/Susanna
11.30 Wateraerobics/Susanna
17.30 Wateraerobics/Elisabeth
18.30 HIIT/Elin
19.30 Dynamic hatha yoga/Maud

tuesday 9/4
08.00 Wateraerobics/Elisabeth
10.00 Yinyoga/Susanna
11.30 Strong seniors/Johanna
14.00 Tabata/Johanna
17.30 Core & stability/Johanna
18.30 Tabata/Johanna
19.30 Wateraerobics/Elisabeth

wednesdy 10/4
09.00 Core & stability/Johanna
10.00 Soft hatha yoga/Maud
11.30 Wateraerobics/Maud
15.30 Strength/Johanna
17.30 Outdoor training/Johanna
18.30 Yinyoga/Susanna

thursday 11/4
08.00 Wateraerobics/Maud
10.00 Soft hatha yoga/Maud
11.30 Wateraerobics/Maud
17.30 TRX/Sara R
18.30 TRX/Sara R
19.30 Wateraerobics/Maud

friday 12/4
08.00 Strength/Johanna
09.00 Strong seniors/Johanna
10.00 Soft hatha yoga/Maud
11.30 Wateraerobics/Maud

saturday 13/4
09.00 Dynamic hatha yoga/Maud
10.30 Strength/Maud

sunday 14/4
09.00 Morningyoga/Maud
10.15 Soft hatha yoga/Maud